O nás

HUNTING-CAMERA, s.r.o.

Velkoobchodni distributor zančky NNPO  pro CZ a SK

Shenzhen NNPO je inovativní společnost, která se specializuje na optiku, termovizní noční vidění a související outdoorové produkty .

Společnost disponujem vlastním vývojem, výrobou, prodejem a servisem. Sídlo společnosti je v Pekingu, ale výrobní závod se nachází ve specializované zóně výroby pro optické přístroje v Songgangu v Shenzhenu.

Společnost má vlastní silný tým inženýrů pro výzkum a vývoj, vč. týmu optoelktroniků, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti optiky a termovizních zařízení více než 20 let.

Všechny výrobky uváděné na Evropský trh jsou testovány a upravovány speciálně pro evropské lovce s finálními testy v České republice.

V současné době společnost buduje servisně technické středisko v České republice, které bude zastřešovat společnost HUNTING-CAMERA, s.r.o. v Ostravě.


Něco o zakladateli a majiteli společnosti HUNTING-CAMERA, s.r.o. Hynku Stejskalovi

Vážení zákazníci, dovolte mi napsat pár slov o mé osobě, mé vizi a misi. Myslivosti a aktivnímu lovu se věnuji již více než 20let nejen v honitbách české republiky ale i v zahraničí. Za tu dobu jsem vyzkoušel mnohé lovecké techniky, taktiky a vybavení. Spousta technicky dokonalých „hračiček“ se k nám dostává s výrazným odstupem vůči zahraničí, proto Vám chci s předstihem nabízet vždy to nejdokonalejší co momentálně vývoj nabízí. Zhruba před desíti lety jsem začal s distribucí a dovozem fotopastí. Od roku 2010 se zabývám testováním, vývojem a následným dovozem termovizních a digitálních nočních pozorovacích přístrojů různých značek. Začátky byly těžké a v podstatě na trhu byly jen značky Plusar, Yukon, Dedal, Dipol a pár dalších. Postupem času přibývala především konkurence z USA a Číny ATN, Flir, PARD, NNPO.